Hope - narozená bez očiček

11.05.2018

AKTUALIZACE (3. 6. 2017) - Hope nás dne 1. 6. 2017 navždy opustila, nyní už běhá někde s ostatními morčátky. ❤ 😔 Začala mít problémy se zoubky a postoupila broušení zubů. Bohužel se potom její stav velmi zhoršil, dokrmovali jsme Rodicare, ale nechtěla se rozpapat sama. Později začala odmítat také příkrm. Po 4 dnech jsme museli na veterinu, kde doktorka sdělila slabé srdíčko. Velmi špatně to snášela, nechtěla jíst, stav se stále zhoršoval... Bohužel jsme jí museli nechat odejít. Navždy zůstane v našich srdcích. 😘 😞 ❤ Setkala se tam s Bonitkou, které nás opustila minulý rok také po nemoci. ❤

AKTUALIZACE (3. 4. 2016) - Hope krásně roste, nyní má cca 7 měsíců a váhu 638 g. Všechno zvládá krásně i přes její handicap (narodila se slepá). Daří se jí dobře, nemá žádné zdravotní problémy. 

Dne 9. 1. 2016 byla Hope odebraná spolu s dalšími čtyřmi morčátky z nevhodných podmínek. U Hope se zjistilo, že se narodila slepá a že jí mohou být odhadem tak 2 měsíce. Rozhodly jsem se, že si jí necháme a zůstane u nás natrvalo. Na veterině se zjistilo, že má všenky, takže jsme musely začít léčit, po tu dobu byla sama v karanténě, nesměla k ostatním a byla z toho smutná, nechtěla ani moc jíst. Po vyléčení a ukončení karantény se mohla přidat k dalším dvěma zachráněným holkám, k Bonitce a Blackie. Holky jsou na ní moc milé, starají se o ní a pomáhají jí. Hope po jejich boku ožila a hlavně začala víc jíst. Při odebrání vážila 314 g a nyní váží 350 g. Další čtyři odebraná morčátka také našla své nové domovy hned potom, jak se zotavila v dočasné péči u paní Součkové, dvě holky u ní dokonce zůstaly natrvalo.